Pranašesnis susirinkimas

Ar susirinkimai jūsų organizacijoje sutelkia komandas ir padeda siekti geresnių rezultatų?

Daugelyje organizacijų darbuotojai praleidžia apie 40 procentų savo laiko ruošdamiesi ir dalyvaudami įvairiuose susirinkimuose. Taigi jūsų organizacijai labai svarbu, kad susirinkimai būtų produktyvūs. Dėl prasto planavimo ir neaiškios darbotvarkės, susirinkimai nėra fokusuoti ir pareikalauja neadekvačių resursų. Galiausiai tai lemia, kad žmonės vėluoja į susirinkimus ar išeina anksčiau, nesugeba priimti gerų sprendimų susirinkimuose, sprendimai yra vilkinami arba, blogiausiu atveju, po susirinkimų niekas nieko nedaro ir t. t.


Efektyvūs susirinkimai veda jūsų organizaciją į priekį. Neefektyvūs susirinkimai gali pareikalauti didelių laiko ir energijos sąnaudų, o svarbiausia, pinigų. Vis dėlto, susirinkimai yra neišvengiama kasdienės veiklos dalis. Tam, kad organizacija judėtų į priekį, susirinkimai turi būti gerai paruošti, produktyviai pravesti ir užbaigti su aiškiu veiksmų planu. Pasitelkę teisingą mokymą ir ugdydami įgūdžius, galite užtikrinti, kad susirinkimų sprendimai bus įgyvendinami su aukštu įsipareigojimu ir atskaitingumu, o kartu gerės bendravimo įgūdžiai bei didės produktyvumas.

Sprendimas

1-os dienos programa „Pranašesnis susirinkimas“ moko, kaip efektyviai pasiruošti susirinkimui, produktyviai dirbti per susirinkimą ir įgyvendinti sprendimus po susirinkimo. Jei jūsų susirinkimai yra aktualūs ir aiškiai sukoncentruoti į tikslą, galite efektyviai spręsti visus iššūkius, su kuriais susiduriate. Šie mokymai yra paremti patikrintais efektyvios komunikacijos principais ir yra skirti sustiprinti kiekvieno jūsų organizacijos darbuotojo žodinius ir nežodinius bendravimo įgūdžius ir taip padeda stiprinti puikios organizacijos pamatus.

Seminare išmoksite

  • Apibrėžti susirinkimo užduočiai svarbiausią informaciją
  • Sistemingai ir efektyviai pasiruošti susirinkimams
  • Pagal susirinkimo tikslus pasirinkti tinkamus susirinkimo metodus
  • Padidinti įgyvendinimo efektyvumą naudojantis susirinkimo planuokliu
  • Analizuoti susirinkimus siekiant veiklos tobulinimo

Mokymo metodas

Teorinis ir praktinis bei individualus ir grupinis mokymas, situacijų modeliavimas. Mokymų metu naudojama profesionali FranklinCovey medžiaga.

Investicija

Dėl mokymų įmonėms (vidinių mokymų) susisiekite info@franklincovey.lt

1 dienos atvirojo seminaro kaina:

  • 350,00 /žm. + PVM, kai dalyvauja 1 atstovas iš organizacijos.
  • 315,00 /žm. + PVM, kai dalyvauja 2 ir daugiau.

Į atvirojo seminaro kainą yra įskaičiuotas profesionalus FranklinCovey dalyvio vadovas, pietūs ir kavos pertraukėlės mokymų metu.