Sujungti per istorijas

Istorijos pasakojimas – žmogiškasis prasmės suteikimo būdas. Geresnis būdas už pasakojimą perduoti kitam (-ai) savo patirtį yra tik leisti jam / jai pergyventi lygiai tą patį, ką jūs patyrėte. Žmonės supranta faktus per istorijas. Istorijos pasakojimas greitai kuria pasitikėjimą.


Puikios istorijos padeda sutelkti, įtikinti, įkvėpti, mokyti, motyvuoti ir parduoti. Pasakojimai šiuolaikinėse organizacijoje naudojami perduoti pageidaujamoms vertybėms ir elgesio modeliui. Populiarių knygų apie pasakojimus autorius Steve Denning rekomenduoja organizacijos lyderiams viešosiose kalbose pasitelkti pasakojimą.

Mus labiausiai užkabina originalūs pasakojimai, kurių patikimumu galime įsitikinti patys. Kodėl daugelis sutinka, kad istorijų pasakojimas yra labai paveikus, bet nepasitelkia istorijų savo verslui sustiprinti? Kaip istorijų pasakojimas gali padėti Jūsų organizacijai?

Ši vienos dienos praktinė sesija bei vėlesnė pusdienio atskaitingumo sesija suteiks jums žinių ir įgūdžių:

- Kaip jūs galite pasitelkti istorijų galią?
- Kaip ieškoti užkabinančių istorijų?
- Kokia istoriją perteikia jūsų idėją geriausiai?
- Kaip kurti vertę įdomiai pasakojant?

Jums talkins FranklinCovey partneris Rytis Juozapavičius – pastaraisiais metais vienas įdomiausių istorijų pasakotojų Verslo žinių konferencijose. Rytis turi vertingos žurnalisto, NVO lyderio ir suaugusiųjų tobulinimo programų fasiltiatoriaus darbo patirties.

Investicija

Dalyvaujant 1 d. atvirųjų mokymų programoje:

  • 350,00 €/žm. + PVM, kai dalyvauja 1 atstovas iš organizacijos.
  • 315,00 €/žm. + PVM, kai dalyvauja 2 ir daugiau.

Į atvirojo seminaro kainą yra įskaičiuota originali FranklinCovey metodinė mokymų medžiaga, pietūs ir kavos pertraukėlės mokymų metu.

Dėl vidinių mokymų jūsų organizacijoje susisiekite
info@franklincovey.lt arba +370 656 49496.