Pasitikėjimo greitis

www.myspeedoftrust.com

Šiuolaikinėje ekonomikoje su pasitikėjimu susiję sunkumai, – etatų mažinimas ir darbuotojų kaita, biurokratija, sukčiavimas, klientų ir darbuotojų susierzinimas, – sugraužia organizacijų pelną dėl sumažėjusio produktyvumo ir praleistų galimybių. Be to, menkas klientų pasitikėjimas žlugdo prekės ženklą. Pasitikėjimas yra svarbiausia šiandienos ekonomikos jėga. Istoriškai pasitikėjimas buvo laikomas „minkštuoju įgūdžiu“, bet naujas mąstymas argumentuotai keičia šią nuostatą atskleisdamas, kad pasitikėjimas yra išmatuojamas ir turi įtakos organizacijos pelnui. Aukštas pasitikėjimas = didelis greitis + mažos išlaidos


 

Detalus programos
aprašymas
Šie mokymai keičia požiūrį į pasitikėjimą kaip į strateginį pranašumą rinkoje. Verslas, grindžiamas pasitikėjimu, sumažina išlaidas, pagreitina rezultatų gavimą bei padidina pelną bei įtaką. Programa padėsdalyviams sustiprinti asmeninį patikimumą ir įvaldyti pasitikėjimo kūrimo instrumentus. Programos temos:

  • Pasitikėjimas savimi.
  • Pasitikėjimas santykiuose.
  • Pasitikėjimas organizacijoje.
  • Pasitikėjimas rinkoje.
  • Pasitikėjimas visuomenėje.

Mokymo metodas

Teorinis ir praktinis bei individualus ir grupinis mokymas. Situacijų modeliavimas, diskusijos ir analizės. Mokymų metu naudojama profesionali FranklinCovey video medžiaga.

Investicija

Dalyvaujant 2 d. atvirųjų mokymų programoje:

  • dalyvaujant 2 ir daugiau dalyvių iš vienos organizacijos, kaina 585 Eur/žm. + PVM
  • dalyvaujant 1 dalyviui iš organizacijos, kaina 650 Eur/žm. +PVM

Į atvirojo seminaro kainą yra įskaičiuotas lyderio patikimumo vertinimas ( 360º ) preš mokymus, originali FranklinCovey metodinė mokymų medžiaga, pietūs ir kavos pertraukėlės mokymų metu.

Dėl vidinių mokymų jūsų organizacijoje susisiekite
info@franklincovey.lt arba +370 656 49496.