Apie mus

FranklinCovey – tai tarptautinė bendrovė, siūlanti sprendimus strateginio įgyvendinimo, klientų aptarnavimo, lyderystės ir asmeninio efektyvumo srityse. Mes remiamės pripažintomis verslo vadybos teorijomis ir geriausių vadybos ekspertų idėjomis, tarp kurių: Stephen R. Covey, Jack Welch, Ram Charan, Fred Reichheld ir kt.

Lietuvoje FranklinCovey veikia nuo 2007 m.

Mes padedame žmonėms ir organizacijoms pasiekti puikių rezultatų, atskleisdami jų potencialą ir galimybes susitelkti į svarbiausius tikslus ir juos įgyvendinti. 

Mūsų paslaugos yra orientuotos į tęstinį ugdymo procesą, leidžiantį pamatuoti esamos situacijos ir pokyčio rezultatą po mokymų, pagrįstos praktinių atvejų tyrimais, aktyviu dalyvių įtraukimu, gaunamų žinių pritaikymu praktikoje ir apima šias sritis:

  •    vidinių ir atvirųjų mokymų organizavimą,
  •    360° individualaus efektyvumo vertinimą pagal „7 įpročių“ metodą,
  •    organizacijos veiklos efektyvumo tyrimą xQ (Execution Quotient),
  •    individualias ir grupines konsultacijas,
  •    diskusijų ir konferencijų moderavimą,
  •    motyvacinių pranešimų ir paskaitų skaitymą.

Mūsų klientai – tai tarptautinės korporacijos, vidutinės ir smulkios verslo įmonės, vyriausybinės ir švietimo institucijos visame pasaulyje. FranklinCovey teikia paslaugas daugiau nei 140 valstybių ir kiekvienais metais apmoko virš 750 tūkstančių žmonių visame pasaulyje lyderystės, vadovavimo, asmeninio efektyvumo, produktyvumo bei disciplinuoto vykdymo srityse. Vien tik JAV klientų sąraše yra 90 proc. The Fortune 100 įmonių, daugiau nei 75 proc. The Fortune 500 įmonių, taip pat daug smulkaus ir vidutinio verslo atstovų bei valstybinių ir švietimo institucijų.