Apie FranklinCovey

FranklinCovey yra tarptautinė bendrovė, siūlanti sprendimus veiklos efektyvumui gerinti. Turinio pagrindas remiasi universaliaisiais principais, pripažintomis verslo vadybos teorijomis ir geriausiomis praktikomis, kurios buvo išgrynintos analizuojant duomenis, surinktus iš daugiau nei 500 sėkmingų organizacijų, 2 000 komandų ir 225 000 individualių tyrimų anketų. Tai padėjo suprasti, kas lemia puikų vykdymą, kokie yra pagrindiniai iššūkiai ir kokios būtinos sąlygos bei lyderių vaidmuo kuriant laiminčią organizacijos kultūrą.

Organizacijos kultūra, jos pokytis – tai vienas iš pačių sudėtingiausių iššūkių, su kuriuo susiduria organizacijos. Drauge, tai yra ir pats tvariausias konkurencinis pranašumas, kurio niekas negali nukopijuoti.

Žmonės
Iš prigimties yra pajėgūs pasiekti ypatingų rezultatų ir turi laisvę rinktis.

Principai
Yra universalūs, nepavaldūs laikui, ilgalaikio efektyvumo pagrindas.

Lyderystė
Yra gebėjimas sukurti aplinką, kur kiekvienas jaučiasi vertinamu laiminčios komandos nariu, užsiimančiu prasminga veikla pasitikėjimo aplinkoje.

Lyderystė
Ugdome lyderystę asmeniniame, komandiniame ir organizacijos lygmenyse.

Pasitikėjimas
Padedame stiprinti pasitikėjimą savimi ir kurti aukšto pasitikėjimo kultūrą organizacijos viduje bei santykiuose su klientais ir partneriais.

Vykdymas
Padedame įdiegti procesą, kuris užtikrina aiškumą, susitelkimą ir asmeninį įsitraukimą įgyvendinant svarbiausius organizacijos tikslus.

Produktyvumas
Mokome, kaip priimti teisingus sprendimus kasdienių darbų sūkuryje ir planuoti prioritetus, sėkmingai įgyvendinti projektus ir išlaikyti nuolatinę energiją.

Klientų lojalumas
Padedame stiprinti klientų ir darbuotojų lojalumą, kuris užtikrina tvarų ir pelningą augimą.

Pardavimai
Siūlomi sprendimai ir įrankiai padeda pardavimo specialistams sukurti pasitikėjimu paremtus ryšius su klientais, pirmiausia siekiant suprasti jų poreikius, o paskui dirbti drauge siekiant abipusės naudos. (Helping Clients Succeed®)

Norėdami gauti papildomos informacijos, susiekite su mumis.