Pranašesnis pristatymasPresentation Advantage

Praktinės sesijos metu dalyviai parengia ir / ar ištobulina jiems aktualių pranešimų turinį, lavina viešojo kalbėjimo įgūdžius prieš kamerą, analizuodami savo pristatymų filmuotą medžiagą, įvardina tobulintinas sritis.

Dalyviai sužinos ir išmoks kaip:

  • Sukurti stiprią žinutę, atsižvelgiant į pranešimo tikslus ir auditorijos lūkesčius, struktūruoti pranešimą, parengti įsimintiną įžangą ir apibendrinimą.
  • Įtikinamai vizualizuoti, pasitelkiant Microsoft Power Point, grafinį vizualizavimą, storytelling‘ą ir kitas priemones auditorijos dėmesiui atkreipti ir išlaikyti.
  • Puikiai pristatyti, valdant savo kūno kalbą, balso tembrą, viešojo kalbėjimo keliamą stresą, sudėtingus klausimus ir auditorijos dinamiką.

Programą sudaro pristatymo įgūdžių vertinimas, 1–2 d. praktinė sesija, 5 savaičių veiksmų plano įgyvendinimas, pakartotinis vertinimas ir įgūdžių įtvirtinimo sesija.

Registracija į atviruosius mokymusArtimiausi kontaktiniai atvirieji mokymai planuojami lapkričio 24 d. Dalyvavimui būtinas galimybių pasas.

Programą sudaro pristatymo įgūdžių vertinimas, 1 d. praktinė sesija, 5 savaičių veiksmų plano įgyvendinimas, pakartotinis vertinimas.

Programos fasilitatorius Rytis Juozapavičius.

Finansinė investicija:
315,00 €/žm. + PVM, išankstinės registracijos kaina, registruojantis iki spalio 29 d. arba dalyvaujant 2 ir daugiau dalyvių iš vienos organizacijos.
350,00 €/žm. + PVM, pilna kaina, registruojantis po spalio 29 d.